Sázková stránka Mostbet com v České republice je tou nejlepší volbou pro všechny fanoušky sportovního sázení a online kasin! Náš tým profesionálů vám nabízí široký výběr her, výhodné kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. Neustále pracujeme na tom, aby bylo pro hráče hraní pohodlné, a speciálně pro to jsme vyvinuli mobilní aplikaci. Zaregistrujte se nyní a vyhrajte s námi!

ROD T8

 ROD casti

Svítidlo je konstrukčně navrženo pro lineární zářivky T8. Těleso svítidla je vyrobeno z ocelového plechu, povrchově upravené bílou práškovou barvou. V tělese jsou umístěny elektrické komponenty svítidla – elektronický předřadník, připojovací svorkovnice a patice zdrojů. Jako příslušenství je možné dodat reflektor – symetrický i asymetrický. Svítidlo je určené pro přímou montáž na pevný povrch.

 

TYP INSTALACE

  • SU – přisazené svítidlo, montáž na pevné povrchy

 

OPTICKÝ SYSTÉM

  • hliníkový reflektor pro symetrickou křivku svítivosti (1,2 zdrojový)
  • hliníkový reflektor pro asymetrickou křivku svítivosti (1,2 zdrojový)

 

ELEKTRICKÉ VYBAVENÍ

  • elektronický předřadník pro dvě lineární zářivky T8, patice G13                                                                               3-pólová napichovací svorkovnice s držákem proti vytrhnutí kabelu, max. 2,5mm2. Vstupní kabelový otvor opatřený průchodkou.

VOLITELNÉ VYBAVENÍ/ PŘÍSLUŠENSTVÍ

  • světelné zdroje vložené ve svítidle

 

Světelný zdroj  T8
Patice G13
Třída I
Krytí IP20
Hmotnost 3,9-7,1 kg

ROD nakres

ROD horni cast
ROD primy

 

 

PŘI OBJEDNÁNÍ JE NUTNO UPŘESNIT:

Předřadník ECG/ECG – MULTI/DIM 1-10V/DSI/DALI
Světelný zdroj

 

14W/24W/28W/35W/54W/80W

 

Go to top