Sázková stránka Mostbet com v České republice je tou nejlepší volbou pro všechny fanoušky sportovního sázení a online kasin! Náš tým profesionálů vám nabízí široký výběr her, výhodné kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. Neustále pracujeme na tom, aby bylo pro hráče hraní pohodlné, a speciálně pro to jsme vyvinuli mobilní aplikaci. Zaregistrujte se nyní a vyhrajte s námi!

SVĚTELNÉ NÁPISY

VÝROBA SVĚTELNÝCH NÁPISŮ

Svým klientům nabízíme také výrobu světelné reklamy v podobě světelných nápisů, log, světelných boxů, SignTech reklam, světelných totemů a dalších světelných reklamních prvků.

Používáme pouze kvalitní prověřené materiály a komponenty díky čemuž poskytujeme na většinu našich produktů nadstandardní záruku.

Sledujeme nejnovější trendy, které následně aplikujeme v naší produkci. Námi vyráběnou světelnou reklamu nasvětlujeme značkovými LED moduly napájenými výhradně zdroji MEAN WELL. Tato námi ověřená kombinace zaručuje našim klientům skvělé prezentační výsledky a vysokou spolehlivost.

Světelnou reklamu realizujeme včetně návrhu, projektu, výrobní dokumentace, realizace, montáže, záručního a pozáručního servisu.

svetelne napisy 01 svetelne napisy 02 svetelne napisy 03

REPASE SVĚTELNÝCH NÁPISŮ

Klientům nabízíme také repasi stávajících světelné reklamy v podobě nahrazení původních neonových trubic úspornými LED značkovými moduly a kvalitními napájecími zdroji. I na takto provedenou repasi poskytujeme záruku až 5 let.

 

repase svetelnych napisu 04 repase svetelnych napisu 05 repase svetelnych napisu 06

 

ORIENTAČNÍ SYSTÉMY

Jako doplněk ke světelné reklamě nabízíme orientační systémy do budov i exteriérů.

orientacni systemy

Go to top