Sázková stránka Mostbet com v České republice je tou nejlepší volbou pro všechny fanoušky sportovního sázení a online kasin! Náš tým profesionálů vám nabízí široký výběr her, výhodné kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. Neustále pracujeme na tom, aby bylo pro hráče hraní pohodlné, a speciálně pro to jsme vyvinuli mobilní aplikaci. Zaregistrujte se nyní a vyhrajte s námi!

ÚSPORNÉ OSVĚTLENÍ NA MÍRU

Ke každému klientovi, ke každému osvětlovanému prostoru či objektu přistupujeme individuálně. Klientovi při prvním setkání nenabízíme svá svítidla, ale pozorně nasloucháme jeho přáním, představám, potřebám či požadavkům a na jejich základě navrhneme ideální světelné řešení, kterým je světelná soustava vytvořena klientovi na míru.

 

ekolight-namiru06 ekolight-namiru05 ekolight-namiru01

 

 

Díky široké nabídce svítidel, stejně tak osvětlovacích technologií dosahujeme vysoké úspěšnosti v nalézání technických řešení, která splňují požadavky klientů na úspory, dlouhou životnost, zvýšení kvality osvětlenosti, zvýšení intenzity osvětlenosti, snadnější obsluhu, příp. další požadavky či kombinace požadavků.

Ne vždy musí být pro klienta ideálním řešením dnes tolik propagovaná LED technologie. Vždy záleží na jeho konkrétních požadavcích. Mnohdy se stává, že kratší návratnosti investice dosáhneme s méně úspornými svítidly, než jsou právě LED technologie.

Naštěstí máme z čeho vybírat, spektrum světelných technologií v naší nabídce je velmi široké, začíná u zářivkových svítidel s fluorescenčními trubicemi (T5 či T8), pokračuje přes výbojkové osvětlení,
indukční osvětlení, plazmová svítidla, automatickou regulaci osvětlenosti až po čím dál více rozšířená, čím dál více spolehlivá a čím dál více dostupná LED svítidla.

Máme mnoho pozitivních reakcí od našich klientů, kterým jsme dodávali světelné soustavy na míru ať už pro jejich stávající objekty či prostory nebo pro jejich nově budovaná zázemí. Naší doménou jsou zejména výrobní a skladové haly, obchodní prostory, garáže, kanceláře, školy, úřady, nemocnice či veřejné osvětlení.

NA MÍRU pro nás znamená nejen navrhnout a dodat ideální světelné řešení, ale také zpracovat energetický audit svítidel, nainstalovat námi dodaná osvětlovadla, poskytnout záruční a pozáruční servis, zajistit financování nákupu našich svítidel, nejlépe se splácením z úspor vygenerovaných našimi produkty.

 

na miru male02 na miru male01 ekolight-namiru10

 

 

EKO light s.r.o. znamená individuální přístup ke každému klientovi.
www.eko-light.cz

 

 

 

Go to top